Spordiklubi Reval-Sport

Parkimiskord


PARKIMISKORD KLUBI TERRITOORIUMIL

TREENINGU AJAKS ON KLUBILIIKMETELE PARKIMINE KEHTIVA PAKETIGA TASUTA!!!

ÜHEKORDSETE PÄÄSMETEGA KLUBI SISEHOOVIS PARKIMINE E-R kuni 15.00 AINULT VABADE KOHTADE OLEMAS OLUL.
2 tunnise treeningaja puhul parkimine 2 eurot. 
Limiteerimata pääsme puhul 3 eurot.
Tööpäeva õhtutel parkimist ühekordsete pääsmetega ei võimaldata.

Spordiklubisse tulles on teil võimalik parkida 3 ERINEVASSE PARKLASSE.

1. Sisehoovis asuv parkla.

2. Spordiklubi parkla, mis asub Väike-Rannavärava 4. Seal on ka ära märgitud, et see on meie parkla.Siseneda saab kehtiva klubiliikme kaardiga.

3. Ühisteenuste parkla, mis asub samuti Väike-Rannavärava 6. Sinna saab parkida E-R ajavahemikus 17.30-20.00 (september-mai). Sellel ajavahemikul saab parkimist alustada ja parkida saab seal 3 tundi. Kui sinna pargite, siis asetage 15 minutit kell peale. Klubisse tulles peate parkimise aktiveerima administraatori laua juures. Antud parklasse võib ´parkida AINULT JUHUL, KUI TEISTES PARKLATES EI OLE VABA KOHTA.

Tagumistest parklatest saab külje väravast otse klubi sisehoovi.

Klubi sisehoovi sissesõidu ees asub tõkkepuu, mis avaneb vaid kehtiva paketi olemas olul. Hoovi sisenemiseks tuleb liikmekaart asetada juhi vasakul käel asuvasse triipkoodi lugejasse, misjärel tõkkepuu avaneb.

Klubisse sisenemiseks on sul aega 15 minutit. Iga ületatud lisaminuti eest tuleb klubi administraatorile tasuda 0.06€.

Juhul kui teil kehtivat paketti pole, tuleb oma auto paketi vormistamiseks jätta tõkkepuu taha. Kasutada kindlasti parkmiskella, vastasel juhul võidakse auto teisaldada.

Majja sisenedes pead oma liikmekaardi turnikeest sissetulles fikseerima, seal on administraatorile näha ka iga ületatud minut parklas, mille eest tuleb koheselt tasuda.

Majast lahkudes tuleb liikmekaart uuesti turnikeest väljudes fikseerida, vastasel juhul ei avane tõkkepuu autoga väljasõites. Peale turnikeest läbiminekut tuleb hoovist oma autoga väljuda 15 minuti jooksul. Iga ületatud lisaminuti eest tuleb klubi administraatorile tasuda 0.06 eurot

Parkimine on kõigile liikmetele kehtiva kuukaardi alusel , vabade parkimiskohtade olemasolul, klubi parklates tasuta.
Reval-Sport