Spordiklubi Reval-Sport

Broneerimisjuhised

BRONEERIMINE

Klubis on vajalik broneerimine rühmatreeningutesse (aeroobika, spinning, consept2, vesiaeroobika, võitluskunstid, shaping) ja squashi. Kõige rohkem on võimalik ette broneerida 5 treeningut ja maksimaalselt 2 treeningut üheks päevaks. Et broneerimist klientide jaoks võimalikult lihtsaks muuta, pakume selleks mitmeid erinevaid võimalusi.

KUS SAAB BRONEERIDA?

Broneerida saab:
1.Internetis
2.Telefoni teel
3.Klubis kohapeal

Broneeringut ei ole võimalik teha kui treeninguni on jäänud aega alla kahe tunni.

Internetis

Internetibroneeringute jaoks on loodud püsikliendikeskkond. Püsikliendikeskkonda saab siseneda meie kodulehelt www.revalsport.ee
Kodulehe paremal üleval servas asub püsikliendi sisselogimiskeskkond. Esimesse lahtrisse tuleb märkida enda liikmekaardi triipkoodi viimase kuue numbri esimesed viis numbrit (uuematel liikmekaartidel – liikmekaardi number). Teise lahtrisse tuleb märkida väikeste tähtedega oma eesnimi. Seejärel vajuta login. Nüüd oled sisenenud püsikliendikeskkonda.
Selleks, et broneerida koht endale sobivasse rühmatreeningusse mine tunniplaani leheküljele. Otsi tunniplaanist üles sinu poolt soovitud treeningtund. Kui oled tunni leidnud kuhu soovid ennast broneerida vajuta selle tunni peale (bodyjam, bodypump, revaljump jne.) Jälgi kindlasti, et oleksid õige kuupäeva ja nädalapäeva peal.
Avaneb lehekülg, kus näitab sinu poolt valitud treeningu toimumise kellaaega, kuupäeva ja treeningut läbiviiva treeneri nime.
Kohti kokku tähistab arvu, palju on sinna tundi üldse lubatud inimesi võtta. Registreerunud näitab palju on hetkeseisuga sinna tundi inimesi ennast kirja pannud.
Selleks, et endapoolt valitud treeningusse koht broneerida vajuta BRONEERI TREENING. Oled edukalt treeningule registreerunud!

Telefoni teel

Selleks, et telefoni teel endale treeningusse koht broneerida tuleb sul helistada numbril 6 412 068. Anna administraatorile teada millisesse treeningusse soovid minna, mis päeval ja mis kell. Administraator ütleb sulle, kas sinu poolt soovitud treeningusse kohta on või mitte. Juhul kui vabu kohti on, kinnitab administraator sinu broneeringut. Oled edukalt treeningule registreerunud!

Klubis kohapeal

Kohapeal on võimalik broneerida administratsioonis ja infokioskis. Infokiosk asub turnikeest sisse tulles kohe vasakut kätt. Infokioskis käib treeningusse broneerimine samamoodi nagu püsikliendi keskkonnaski.

KUI MA EI SAA/JÕUA BRONEERINGUT TEHA?

Kui te soovitud treeningusse broneeringut teha ei saa/jõua, siis ei tähenda see seda, et te ilmtingimata tundi ei pääse. Kõik broneeringud, mis on tehtud ükskõik millisesse treeningusse tühistab süsteem 7 minutit ennem treeningu algust. Juhul kui keegi, kes on ennast treeningusse broneerinud jätab tulemata või ei jõua 7 minutit ennem tunni algust infokioskist võtta kontrollsedelit (kontrollsedel tuleb anda ennem treeningu algust treenerile) saad sina võtta infokioskist kontrollsedeli ja ikkagi treeningusse minna. Juhul, kui keegi broneeringu tegijatest tulemata ei jäta, peaksid endale meie treeningplaanist valima mõne muu treeningu. Valik on väga mitmekesine. Midagi meelepärast peaks leidma endale igaüks.

BRONEERITUD TREENINGULE MITTEILMUMINE?

Kui sa ei ole broneeritud treeningule ilmunud kaks korda kahe nädala jooksul, saad automaatse broneerimise keelu kaheks järgnevaks nädalaks. See tähendab et sul pole võimalik ennast kahe nädala jooksul ühtegi rühmatreeningusse broneerida. Broneeringuid saad uuesti teha peale 14 päeva möödumist.
Broneerimiskeeld ei tähenda, et sa treeningutes osaleda ei saa. Elava järjekorra alusel saad 2 tundi ennem treeningu algust võtta infokioskist ja administratsioonist kontrollsedeli juhul kui teeningusse kohti on.

KUI BRONEERING ON TEHTUD?

Kui broneering on tehtud ja jõuab kätte treeningpäev on sinu ülesandeks tulla klubisse ja HILJEMALT 7 minutit ennem sinu poolt broneeritud treeningu algust infokioskist välja võtta kontrollsedel.
Kontrollsedeli lunastamiseks pead sa infokioskis, paremal käel asuvas kiipkaardilugejas oma kaardi fikseerima. Ekraanile tuleb tekst: „Kas kinnitate oma broneeringu?“ Vajuta puuteekraanilt jah ja printerist tuleb sulle kontrollsedel.
Kontrollsedeleid korjavad treenerid ennem igat tundi. Ilma selleta on treener kohustatud teid tundi mittelubama.

BRONEERINGU TÜHISTAMINE?

Broneeringut saab tühistada püsikliendikeskkonnas ja telefoni teel. Helista numbril 6 412 068 ja ütle oma nimi ja treening kuhu olid ennast kirja pannud. Püsikliendikeskkonas saab oma broneeringuid vaadata minu broneeringute alt. Samas saab ka broneeringut kustutada. Broneeringut saab tühistada hiljemalt 2 tund ennem treeningu algust.

Küsimuste korral pöördu administratsiooni (tel. 6 412 068)