Spordiklubi Reval-Sport

Shaping

SHAPING on teaduslikult väljatöötatud treeningu süsteem naistele, mille eesmärgiks on tervise tugevdamine, keha vormimine ning hea vormi säilitamine.
Shaping tagab ilusa, esteetiliselt kena, naiseliku keha, treenituse ning hea enesetunde.  
 
Süsteem koosneb:

*rühmatreeningust, mis toimub saalis muusika, videoprogrammi-  ja treeneri juhendamisel. Treeningu eesmärk on anda koormust kõikidele lihasgruppidele.  Treening sobib erineva vanuse-, ettevalmistuse- ja tasemega inimestele, kuna igaüks saab endale vastava, sobiva treeningkoormuse.

*antropomeetrilisest e. kehalisest mõõtmisest s.o. pikkuse, kaalu, ümbermõõtude ja naha rasvavoltide mõõtmine – kokku 33 parameetrit. Andmete töötluse  tulemusena saab igaüks teada oma rasva % ning kõrvalekalde tema ideaalfiguurist. Vastavalt sellele koostatakse individuaalne treeningkava.

MÕÕTMINE MAKSAB 5 EUROT (küsi lisa treenerilt)

* tervislikust toitumisest s.o balanseeritud valkude, rasvade ja süsivesikute ööpäevane tarbimine.
Mida ja kuidas süüa, et saavutada soovitud tulemus. 
Mõõtmistulemustest ja oma soovidest lähtuvalt püstitatud eesmärgile jõudmine on saavutatav regulaarsete treenigute ning ratsionaalse, tervisliku toitumisega.

SHAPINGU TOITUMISKAVA MAKSAB 10 EUROT (küsi lisa treenerilt)

Tasuta figuuri mõõtmine ja toitumisprogrammi koostamine on TASUTA neile, kes peale 1. korda, kes käivad üksnes shaping treeningutes.