Spordiklubi Reval-Sport

BOSU

BOSU treening lausa pakatab energiast ja naerpahvakutest, sest see tore poolik õhku täis pall suudab naerma panna ka kõige tõsisema inimese! Kuigi pall tundub lihtne, on sellel tasakaalu hoidmine väljakutse, pakkudes mõnusat äraolemist kõigile osalejatele. Õnneks on see proovilepanek lõbus, sest võdisev pall koos vabiseva kehaga tekitab palju huumorit nii endale kui teistele. Siiski pole tegemist ainult mängu ja naljaga, vaid toredaid harjutusi tehes treenitakse kogu keha rohkem kui algselt arvata oskad.

BOSU treening on lõbus ja sobib iga treenitustasemega inimesele. 

Pallil tehtavad harjutused parandavad oluliselt tasakaalu-ja kehatunnetust, koordinatsiooni ning rühti. Selleks, et teha isegi lihtsana tunduvaid harjutusi, on vaja pingutada kõiki lihaseid. Tänu sellele treenitakse tugevamaks nii pindmisi-kui süvalihaseid ning neidki, mida inimene oma igapäevaelus ehk ei kasutagi. Bosu treening on väga hea keha trimmiv ja rasvu põletav treening, mis annab boonusena kaasa ka suurepärase meeleolu.

Kui soovid langetada kaalu ja põletada rasva, siis sobib Bosu treening ideaalselt! See madalal pulsil toimiv treening koosneb heast enesetundest, rõõmsast meelest ja naerul suust.

Miks see treening on eriline?

*  Bosu treeningul kasutatakse poolikut täispuhutavat palli, mis muudab trenni põnevaks

*  Naer on ühendatud kasulikuga!

*  Harjutused on sobilikud kõigile, nii alustajatele kui edasijõudnutele