Spordiklubi Reval-Sport

Võistlejate kodukord


Reval-Sport võistlejate kodukord

1. Spordiklubi saab esindada sportlane, kellel on kehtiv klubi liikmelisus (loe: kes on klubi liikmeks astunud ja kellel on kehtiv klubi kuukaart litsentsiaja perioodi jooksul – so aasta.)

2. Klubi tasub sportlase eest EKFL (Eesti Kulturismi ja Fitnessi Liit) aastalitsentsi tasu (50€)

3. Kui sportlane, kellel on kehtiv spordiklubi liikmelisus, kuid kes alaliselt ei treeni spordiklubis ega teda ei juhenda Reval – Spordi treenerid on kohustatud ennast enne klubi eest esindamist näitama tippspordi kordinaatorile (Reval – Spordi tippspordi kordinaator on Ott Kiivikas).

4.Spordiklubi premeerib Eesti karikavõistlustel ja Eesti meistrivõistlusel edukalt esindanud sportlasi (so esikoha puhul) tasuta aastase treenimisvõimalusega. Spordiklubi jätab endale õiguse premeerida ka sportlasi, kes ehk ei võitnud, kuid tegid väga hea tulemuse eelpoolnimetatud võistlusel.

5.Klubi liikmeid, kes kuuluvad EKFL Eliitkoondisesse toetatakse Euroopa ja Maailmameistrivõistluste osavõtumaksu tasumisega. Selle kord kinnitatakse eraldi igal poolaastal ja vaadatakse nimekiri üle. Eliitkoondise nimekiri nähtav siin: http://www.ifbb.ee/voistlejale . Eelpool toodud lingi alt leiab võistleja ka litsentsiankeedi ja saab muu vajaliku info võistluste kohta. Kui tekkib küsimusi või midagi jääb arusaamatuks, pöörduda oma spordiklubi kordinaatori poole: ottkiivikas@gmail.com tel. 5048898

6. Võistlusvarustus (bikiinid, poseerimispüksid, grimm jne.) on sportlase enda muretseda, seda klubi ei kompenseeri.

7.Klubi jätab endale õiguse jooksvalt muuta või täiendada kodukorda, sellest teavitatakse koheselt ka sportlasi.


Spordiklubi Reval-Sport