Spordiklubi Reval-Sport

Postitants

POSTITANTS

Tegemist on igati uudse,  paeluva ning lõbusa trendiga finessis. Mitmekülgsete harjutuste ja trikkide tegemine vormib Postitants harrastaja keha kadestusväärselt ilusaks ning painduvaks. See võimaldab tunda ennast ideaalses füüsilises vormis ning  naiselikult seksika ning enesekindlana.

Postitants on suurepärane alternatiiv aeroobikale ja jõusaalile. Antud treening on tantsukunsti ja spordi, koreograafia ja akrobaatika unikaalne kooslus. Teie partneriks ja samaaegselt võimlemisvahendiks on tantsupost, tantsu liikumisjoon võib olla horisontaalne (keerdliigutused tantsuposti ümber), kui ka vertikaalne (tantsupostil sooritatavad elemendid, akrobaatika trikid). See on treening, mis annab peaaegu piiramatus koguses võimalusi oma tantsutehnika täiustamiseks, mille keerukuse tase sõltub tantsija ettevalmistuse ja treenituse tasemest. Jõu- ja aeroobsed harjutused pakuvad teile tõelist ajakokkuhoidu saavutamaks treeninguga oma eesmärke. Liigutuste mitmekülgsus annab võimaluse nautida kaasahaaravat, rütmilist ja efektiivset tantsulist treeningut. Koormust saavad kogu keha lihasgrupid. 

Pane tähele:

  1. Trennipäeval ei ole soovituslik kasutada kreeme, õlisid ning ihupiima. Kuna nende mõjul kaob naha haakumisvõime postiga ning libisemine postil võib lõppeda vigastusega.
  2. Riietus: lühikesed püksid, särk kas lühikeste varrukatega või varrukateta. Treeningut tehakse paljajalu.
  3. Palume kaasa võtta isikliku treeningrätiku, et sellega trenni käigus kuivatada käsi ning puhastada oma tantsuposti.

Postitants/ alustajad - treening alustajatele

Postitants I - treening kesktasemele

Postitants II - treening edasijõudnutele

Postitants I/II - treening sobib nii alustajatele kui edasijõudnutele

Spordiklubi Reval-Sport

Küsi lisa 6412068