Spordiklubi Reval-Sport

Uudised ja eripakkumised

Reval-Sport sportlaste tõid Eesti karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis koju 6 medalit!

29. aprillil toimusid Salme Kultuurikeskuses Eesti karikavõistlused kulturismis ja fitnessis. Võisteldi laste fitnessis, fitnessis, kulturismis, klassikalises kulturismis, fitnessis, bodyfitnessis, rannafitnessis, bikiinifitnessis ja fitmodellis

Meie sportlased olid väga tublid ning koju toodi 2 kuldmedalit ja 4 hõbemedal.

Enim võistlejaid oli bikiinifitnessi pikkuskategoorias +169cm, kus tuli võitjaks Jane Tammearu.

Meeste arvestuses kulturismis võitis Ott Kiivikas, teine koht läks Michael Petersonile .

Juunioride kulturismis tõi hõbeda koju Sten Kaldlaur

Meeste rannafitnessi -178 saavutas Diego Coelho II koha ja +178 kategoorias sai Meelis Kask samuti II koha

Õnnitleme kõiki sportlasi, kes esindasid meie spordiklubi ja soovime edu edaspidiseks.