Spordiklubi Reval-Sport

Uudised ja eripakkumised

 

Tõesta, et sa suudad!lLiituda saab kuni 4. detsembrini!

Kes ma olen? Töötan selles fantastilises spordiklubis juba 16 aastat müügi ja turunduse alal.

Minu suurimaks väljakutseks on olnud motivatsiooni süsteemi loomine inimestele. Kuidas saada neid järjepidevalt liikuma. Ma kuulun ise ka siia gruppi, kes üks päev teeb trenni ja teine päev ei viitsi. Väga raske on ennast treenima utsitada, kui pidevalt tulevad erinevad asjad vahele: laste haigused, töö asjad, sõpradega kohtumised, sünnipäevad, ühesõnaga ainult vabandused.

Olen terve elu olnud suure kondiga inimene. Noorena tegelesin väga tõsiselt tennisega ja sealt sain ka spordipisiku sisse. Treenimist ei ole ma kunagi unustanud, lihtsalt olen vahest laisk olnud. Hea toit maitseb mulle samuti hästi. Ühesõnaga olen tüüpiline eesti inimene, kes aegajalt suudab ennast kokku võtta ja siis jälle eemaldub sellelt rajalt.

Kuid kui tekib see tippaeg, kus ma võtan ennast kokku ja käin trennis. Issand kui fantastiline tunne see on. Mis on veel parem kui suurepärane  enesetunne ja hea tervis. Kui ma järjepidevalt trennis käin, siis sel ajal on minu elus kõik korras: suhted mehega (naised kindlasti mõistavad mind), kodu harmoonia rahulikum, tööl palju rohkem motivatsiooni ja mis kõige olulisem suudan seda positiivsust ka klubiliikmetele edasi anda.

Väga kurb on see, et inimesed alustavad treenimist suure tuhinaga, kuid mingil põhjusel kaotavad tahte ja jätavad kiiresti pooleli. Kas teadsid seda, et ca 30% inimesi, kes soetavad endale kuukaardi ei kasuta seda ära. See on väga kurb. MEIE soov on alati olnud, et inimesed, kes siia tulevad ja soetavad endale kaardi ka käiksid trennis. See on alati olnud MEIE EESMÄRGIKS. SAADA INIMESED REGULAARSELT LIIKUMA!

Täna üle pika aja käisin  vesiaeroobikas ning tunni ajal mõtlesin, et issand kui hea. Mõtlesin kuidas seda emotsiooni ka teisteni viia. Tulin mõistmisele, et kõik inimesed saavad ainult ise seda powerit endas tekitada. Siit ka tuleb minu ettepanek:

Näitame koos, et me suudame ja alustame sellega nüüd ja kohe. Võtame ALUSTUSEKS väikese eesmärgi. Käime 10 nädalat järjest 2 korda nädalas trennis.

Igaüks teeb seda iseendale, mitte kellelegi teisele. Sisenda endale, et SA SUUDAD. See on ainult kaks õhtut nädalas. Ära otsi vabandusi vaid leia see aeg.

Eriti äge oleks kui iga kord trennis käies teeksid endast pildi ja  laeksid selle üles Instagrami kasutades teemaviidet #RevalSport. Pane kirja mis trennis käisid ja mis emotsioon Sind valdab. Sedasi saame ka oma sõpru ja tuttavaid mõjutada.

Ma ise kindlasti jagan enda treeningu emotsioone  ja ANNAN ENDALE LUBADUSE, ET KÄIN VÄHEMALT 2 KORDA NÄDALAS TRENNIS! Anna SINA KA JA ALUSTA KOHE! Minu teekonda saad jälgida Instagramis @partasjuksootla

Kui soovid MINU VÄLJAKUTSEGA LIITUDA, SIIS SAAD ADMINISTRAATORILT TREENINGKAARDI (al.22.11), KUS SAAD ISE JÄRGE PIDADA, MILLAL TRENNIS KÄINUD OLED. Väljakutsega saad liituda kuni 4 detsembrini.

Enne trenni paneb treener kaardile märke, et oled kohal käinud. Kui teed välitreeningut (jalutamine, suusatamine, uisutamine, jookmine jne), siis pane see ka kirja.

Kõikide osalejate vahel, kes külastavad treeninguid vähemalt 2 korda nädalas, loosime välja kolm kolme kuu paketti, 10 treeningrätikut, 10 saunalina ja 10 spordikotti, 10 fitness testi. Loosimine toimub 06.02.2017.a.