Uudised ja eripakkumised

Maailmameistrivõistlustel saavutasid spordiklubi sportlased kaks kulda ja kaks hõbemedalit.

Õnnitleme spordiklubi sportlasi!

Kiievis peetud maailmameistrivõistlustel saavutasid spordiklubi sportlased kaks kulda ja kaks hõbemedalit.

Natalia Nazarenko-Kiivikas võitis fitnessi pikkuskategoorias +163cm ja tuli ka fitnessi absoluutseks võitjaks.

Natalia Nazarenko-Kiivikas võitis enda karjääri viimasel võistlusel maailmameistritiitli fitnessis. Abikaasa ja treeneri Ott Kiivikase sõnul on see üks kauaoodatud ja kaunis lõpp Natalia sportlaskarjäärile.

Suurepärast vormi näidanud Euroopa absoluutne juunioride meister fitnessis, Kristina Koroljak, tõestas, et on konkurentsivõimeline ka naiste arvestuses. Kristina Koroljak saavutas pikkuskategoorias -163cm HÕBEMEDALI.

Oleg Anissimov võitis meeste fitnessi avatud kategoorias HÕBEMEDALI.

Endla Vaher tuli enda esimestel maailmameistritiitli võistlustel viiendale kohale.

Spordiklubi Reval-Sport õnnitleb sportlasi ja soovib edu edaspidiseks.