Spordiklubi Reval-Sport

Uudised ja eripakkumised

 

UUS 10 nädala väljakutse- Liikumine on minu elustiil!

10 nädala VÄLJAKUTSE- LIIKUMINE ON MINU ELUSTIIL!

MÕTLEN POSITIIVSELT
TREENIN JÄRJEPIDEVALT
TOITUN TERVISLIKULT
MURETSEN VÄHEM
USUN ENDASSE
OLEN ÕNNELIK

Kas sa teadsid, et meie üldist tervist mõjutab regulaarne liikumine 50%. Liikumine tuleb muuta elustiiliks ja ükski aastaaeg ei tohi olla vabanduseks. Oleme kuulnud palju seda, et suvel ma spordisaali ei tule, kuna kavatsen õues liikuma hakata. Statistika näitab, et heal juhul 7% jätkab suvel REGULAARSET LIIKUMIST. Kohati tundub see täiesti arusaadav. Meile on antud nii vähe seda ilusat, päikeselist ja sooja aega. Kuid mõtle nii, et TERVIS ON PALJU TÄHTSAM ja nädalas 3 tundi endale pühendumist on seda enesetunnet väärt.

Koos me suudame muuta liikumise Sinu elustiiliks. Ära ainult soovi seda, vaid tee tööd selle nimel. Me TEAME, et sa suudad vähemalt 2 korda nädalas külastada treeninguid. Usu, pärast oled tänulik, et ei jätnud suveks treeninguid. Liikumine ei ole hooajaline hobi. Liikumine on sinu elustiil.

Kui sa kuuled esimest korda meie väljakutsest, siis sellest ei ole midagi. Nüüd on Sinu aeg võtta vastu väljakutse, mis muudab SINU ELU!

Kampaaniaga saab liituda alates 19.06- 25.06

Kui soovid VÄLJAKUTSEGA LIITUDA, SIIS SAAD ADMINISTRAATORILT TREENINGKAARDI, KUS SAAD ISE JÄRGE PIDADA, MILLAL TRENNIS KÄINUD OLED. 

Enne trenni paneb treener kaardile märke, et oled kohal käinud. Kui teed välitreeningut (jalutamine, suusatamine, uisutamine, jooksmine jne), siis pane see ka kirja.

Kõikide lõpetajate vahel loosime välja 3 limiteerimata kuukaarti ja 10 saunalina. Loosimine toimub 4. septembril.